Bim Aktüel Kataloğu

Kategori: Bim Aktüel / 17 Temmuz 2016

1995 yılında hayatımıza sadece 21 mağaza ile giren BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. inanılmaz büyük bir hız ile büyüyerek ülkenin dört bir tarafına ulaştı. Şuan için Türkiye’de 4972 mağazaya sahip ve bu rakam gün geçtikçe çoğalmaya devam ediyor. Hatta ülke sınırlarını da aşarak birçok ülkede yeni mağazalar açarak zincirini oldukça fazla büyüttü. BİM’in bu başarısının en büyük nedeni hiç şüphesiz ki yüksek kaliteli ürünleri olabildiğince düşük fiyattan müşterilerine ulaştırmasıdır. Diğer market ve gıda mağazaları belirli zamanlarda indirim yaparken, BİM her zaman indirimli olarak kaliteli ürün satmaya devam etti. Ayrıca belirli aralıklarla çıkarmış olduğu Aktüel Kataloğu ile de marketlerde olmayan ürünleri de indirimli olarak tüketicilere ulaştırdı ve ulaştırmaya devam ediyor.

Bim Aktüel Kataloğu

BİM, Türkiye Ekonomisi’nde olmayan yeni bir model uygulamaya koydu; Yüksek İndirim. Bu modelin Türkiye’de ki ilk temsilcisi olan BİM, 600 ürün ile sınırlı tuttuğu portföyünde çok sayıda kendinse ait özel markaya da sahip. Bu model ile de istikrarlı bir şekilde büyümeye başladı. Açıklanan rakamlara göre sadece 2015 yılında 470 yeni mağaza açarak mağaza sayılarında %10,5 gibi bir büyüme gösterdi. Bu hızlı ve istikrarlı büyümenin nedeni ise Yüksek İndirim Modeli.

BİM, faaliyete başladığı ilk günden itibaren uluslararası bir şirket olma vizyonu ile hareket ederek faaliyetlerini bu şekilde devam ettirdi. Örneğin Fas’ta sadece 2015 yılında 59 yeni mağaza açarak bu ülkedeki mağaza sayısını 279’a taşıdı. Ayrıca Mısır’da da 140 mağazaya ulaşmış durumda.

BİM’in uygulamış olduğu Yüksek İndirim Modeli temelde 3 ana unsura bağlı olarak uygulanır. Bu 3 temel unsur BİM’in başarısının da sırrıdır.

Birincisi, BİM merkezi olmayan bir yönetim anlayışına ve organizasyonuna bağlıdır. Bu şekilde bölgesel olarak mağazalar ve teşkilatlar arasında çok iyi bir bilgi ağı ve lojistik ağı kurulmuştur. Bu sayede karar almak ve uygulamak çok daha kısa sürer.

İkincisi, BİM’in fiyatları yükseltecek her türlü gereksiz harcamadan kaçınmasıdır. Reklam maliyetleri, yönetim, pazarlama, mağaza dekorasyonu, dağıtım ve personel gibi maliyetler en az seviyede tutulur.

Üçüncü temel unsur ise kalite ile alakalıdır. BİM, sadece 600 küsur ürün ile faaliyetlerini sınırlandırmıştır. Doğal olarak amacı bu 600 ürünün en iyi kalitede üretilmesi ve bunu sağlayacak denetimlerin iyi yapılmasıdır.

BİM için oldukça önemli konulardan bir diğeri ise kalite güvencesi ve müşteri memnuniyetidir. Faaliyete başladığı ilk günden itibaren aynı politikaları koruyan bu anlayış ile başarı da beraberinde gelmiştir. BİM’den almış olduğunuz bir ürünü hiçbir neden belirtmek zorunda olmadan ve zaman sınırlaması olmadan sorgusuz iade edebileceğinizi biliyor muydunuz? Ayrıca üretim aşamasından raflarda ki aşamaya kadar her alanda bağımsız laboratuarlar test ve denetleme yapmaya devam eder.

BİM’in müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan bir diğeri de belirli zaman aralıkları ile sunduğu farklı ürünlerde ki indirimlerdir. BİM Aktüel Kataloğu olarak yayımlanan düzenli yayımda her seferinde farklı ürünleri kaliteli ve uygun fiyat olarak bulabilirsiniz. Teknolojinin son ürünlerinden, araç-gereçlere kadar, tekstil ürünlerinden, elektronik ürünlere kadar aklınıza gelebilecek her kategoride indirimli ürün bulabilirsiniz.

BİM, Aktüel ürünlerini seçerken genellikle içinde bulunan dönemin ve coğrafyanın koşullarını da göz önünde bulunur. Eğer yaz aylarında ihtiyaç duyduğunuz bir takım ürünler var ise bunu BİM mağazalarından bulabilirsiniz. Kışın bot, mont gibi ürünler sunarken, yazın deniz yatağı, mayo gibi ürünleri bulabilirsiniz. Ya da şuan için popüler olan, yeni çıkmış akıllı telefonları bulabilirken, ilerde yeni çıkacak diğer teknolojik ürünleri bulabilirsiniz.

Kategori: Bim Aktüel / 17 Temmuz 2016
Bim 4 Nisan 2017 Aktüel Ürünler 1

Bim 4 Nisan 2017 Aktüel Ürünler

Bim 4 Nisan 2017 aktüel ürün kataloğu yayınlanmış bulunmakta, haydi gelin birlikte inceleyelim. Ve bu haftada yine ev hanımlarına özel Temizlik Setimiz var Flora Balerina 34,90 TL, ayriyetten Bulaşık Makinesi Tabletleri 54 tane 22,90 TL, Yüzey Temizleyici 5 Litesi ise sadece 7,45 TL,Sıvı Çamaşır Deterjanı 1500 ML BiLL den sadece 8,90 TL, Cif Temizlik Ürünleri ile kolaylıkla herşeyi silip temizleyebilirsiniz 8,95 T..

Kataloğu Gör
bim-31-mart

Bim 31 Mart 2017 Aktüel Market Kataloğu

Bim aktüel , bim 31 Mart Cuma günü aktüel ürünlerin kataloğu çıkmış durumda. Bir çok yerde şubesi olması ile güvenimizi kazanmış bim marketleri sizlere yeni fırsatlar sunuyor. Bu haftaki indirimli ürünler, ilk katalokta bahçe ürünleri gözümüze çarpıyor. LG full HD IPS ekran 949,00Tl, üstün çözünürlüğe sahip olan bu televizyon ile artık ailenizle daha kaliteli vakit geçireceksiniz. Fantam turbo elektrikli süpürge ile ..

Kataloğu Gör
bim-24-mart-2017-aktuel-katalogu-aktuelindirimkatalogu

Bim 24 Mart 2017 Aktüel Market Kataloğu

Bim 24 Mart Cuma aktüel indirim kataloğu yayınlandı, yine bir çok güzel ürünler mevcut süper indirimler var, ne var ne yok diye düşünüyorsanız hemen inceliyelim. Öncelik ile Fakir Dik Durabilen Elektrikli Süpürgemiz 89,90 TL den belirtilmiş. Ayriyetten 9 Parça Tencere Tava Setimiz 192,90 TL'den yayınlanmış. Lakin bu hepsi değildi LAVA Döküm Tavamız ile çok güzel izgara pişirebilirsiniz 37,50 TL. Piknikler için tam..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir